Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny
FileMaker

Claris® FileMaker®
světová platforma pro inovaci pracoviště

Postaráme se o vaši licenci

Ať pro vás vytváříme celé softwarové řešení, nebo jen potřebujete licenci, jako Claris Platinum Partner a autorizovaný prodejce vám můžeme pomoci zajistit novou licenci nebo prodloužení té stávající za stejnou cenu jako přímo od výrobce, navíc s přidanou hodnotou našich služeb.

Více o aplikacích na míru

Více o FileMaker konzultacích

Claris FileMaker

Claris FileMaker

Claris FileMaker je přední světovou platformou pro inovace na pracovišti. Žádná jiná platforma nemá takovou kombinaci výkonných nástrojů, profesionálních partnerů, vzdělávacích zdrojů, podpory a prosperující komunity a trhu. Jsme platinovým partnerem společnosti Claris, takže vám díky našim odborným radám platforma FileMaker bude fungovat tak, jak chcete a potřebujete.

Claris FileMaker 2024

Claris FileMaker 2024 podporuje nové funkce umělé inteligence, které vám poskytnou větší hodnotu vašich stávajících obchodních dat - bezpečně a spolehlivě. Tato verze navíc nabízí nové nástroje pro rychlejší vytváření aplikací, které se snadněji udržují, a díky aktualizacím je nasazení bezpečnější a bezproblémové.

Claris FileMaker 2024
Claris FileMaker 2023

Claris FileMaker 2023

Platforma Claris FileMaker 2023 přináší nativní podporu pro zaznamenávání procesu kontroly, vyšší zabezpečení a vylepšené možnosti pro rozšiřování. Umožní vám vytvářet, nasazovat a spravovat nejvýkonnější a nejspolehlivější provozní aplikace, které rostou společně s vaším podnikáním. Zvyšte výkon svých vlastních aplikací, zvyšte možnosti díky větší kapacitě hostingu pro uživatele a soubory a chraňte svá data pomocí aktualizovaných bezpečnostních protokolů.

Kdekoli na světě

Dokážeme se o vás postarat bez pohledu na to, odkud jste nebo jakou měnou chcete platit. Se zákazníky v 79 zemích světa vám zajistíme správnou verzi instalátorů a správný typ licence přesně padnoucí na vaše konkrétní potřeby.

Kdekoli na světě
Poradíme vám s výběrem licence

Poradíme vám s výběrem licence

Platformy FileMaker jsme prodali stovky licencí a máme přehled ve všech nabízených možnostech. Pokud si chcete vybrat sami, můžete použít náš vizuální návod, který si můžete stáhnout zdarma. Nejlepší je ale kontaktovat nás a probrat s námi vaše konkrétní potřeby. Jen tak vám můžeme doporučit licenci šitou na míru vašemu podnikání, včetně méně obvyklých variant.

Odborná pomoc z praxe

Jsme připraveni vám pomoci dostat z vaší licence na platformu FileMaker maximum. Naši technickou podporu zajišťují experti, kteří většinu pracovního času skutečně s platformou FileMaker pracují a vytvářejí nebo starají se o aplikace na míru na ní postavené.

Kontaktujte nás, proberte s námi vaše potřeby, a nechte nás poradit vám tu nejlepší licenční strategii.

Call us Volejte
nám

+420 608 301 880

Obvykle jsme dostupní v pracovní dny mezi 8. a 18. hodinou

Pokud budete volat z viditelného čísla a nedovoláte se, zavoláme vám zpátky

Let us call you Voláme
zpět

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image