Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Profesionální testování software pro maximální spolehlivost

Call us Volejte
nám

+420 608 301 880

Obvykle jsme dostupní v pracovní dny mezi 8. a 18. hodinou

Pokud budete volat z viditelného čísla a nedovoláte se, zavoláme vám zpátky

Let us call you Voláme
zpět

Týmovost

Všichni naši lidé jsou výborně sehraní týmoví hráči

Jedním ze základních stavebních kamenů naší firmy je týmovost. Aby se práce dařila a byla kvalitně odvedena, je důležité, aby týmy úzce spolupracovaly a kolegové se na sebe mohli spolehnout. Členové týmu sdílejí své vědomosti a zkušenosti a přispívají tak k dosažení společného cíle. Zároveň jsou naši lidé samostatní a zodpovědní, což zvyšuje efektivitu a kvalitu odvedené práce.

Klikněte pro více informací

Profesionalita

Známe a dodržujeme standardy, dbáme na vysokou profesionální úroveň každého člověka

Vše vykonáváme odborně, zodpovědně a důsledně. Klademe si za cíl fungovat efektivně a s plným nasazením. Profesionální přístup a férové jednání jsou pro nás důležité. Každý požadavek je jiný a vyžaduje určitou kreativitu. Dbáme na to, aby výsledky naší činnosti byly dlouhodobě perspektivní. Naší snahou je mít lidi na správném místě ve správný čas, aby optimálně pokryli vaše potřeby.

Klikněte pro více informací

Testovací strategie

Navrhneme, nabídneme a zrealizujeme otestování vašeho řešení včetně vhodné testovací strategie

Potřebujete-li otestovat váš software, ale chybí vám potřebné kapacity, čas nebo znalosti, pomůžeme vám od začátku do konce. Navrhneme vhodnou testovací strategii, naplánujeme a zajistíme potřebné zdroje a nástroje. Pomůžeme s definicí akceptačních kritérií. Vytvoříme testovací plán. Určíme vhodné typy testů - systémové a integrační testy, akceptační testy, regresní testy. Zrealizujeme samotnou přípravu a exekuci testů, reporting a defekt management. V případě potřeby zorganizujeme UAT testy a na závěr testování připravíme závěrečnou zprávu, popřípadě akceptační protokol a RCA analýzu.

Klikněte pro více informací

Flexibilita

Dokážeme najít řešení pro jakékoli vaše požadavky

Naši kolegové řeší různorodé úkoly a situace. Naši klienti oceňují zejména individuální přístup a vysokou odbornost. Jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům podle aktuální potřeby. Víme, že život je změna, a proto nás nezaskočí ani změny v metodice projektového řízení. Nevyhovuje-li vám plnohodnotný vodopád ani agile a hledáte vhodnou kombinaci, i s tím jsme schopni si poradit.

Klikněte pro více informací

Nastavení testingu

Nemáte testovací know-how ani testovací tým a chcete to změnit?

Pomůžeme vám analyzovat a formulovat vaše potřeby a následně společně vydefinujeme vhodné nastavení testovacího týmu pro vaši společnost. Proškolíme vaše zaměstnance a nastavíme vhodné postupy pro kontrolu kvality software. Podpoříme vás při sestavování testovacích metodik a jejich zavádění do praxe. Do začátku vám poskytneme naše specialisty, kteří posléze předají znalosti vašemu týmu.

Klikněte pro více informací

Vodopád

Pevně dané zadání jsme schopni realizovat podle plánu

Máte-li přesně specifikované zadání a pevně definované jednotlivé funkčnosti a potřeby, nejdříve provedeme statické testy, zkontrolujeme úplnost dokumentace specifikace požadavků a upozorníme na případné nejasnosti, čímž předcházíme chybám vyplývajícím z nejednoznačností, nejasností a chyb v analýze. Teprve pak probíhají postupně sanity testy, detailní funkční testy, až E2E testy.

Klikněte pro více informací

Agilita

Umíme přizpůsobit tempo a dodávat v pravidelných iteracích

Je-li pevně daný čas a spíše obecně definovaný cíl projektu a potřebujete pružně reagovat na změny potřeb klienta, naši testeři se již od samotného počátku podílí na každé schůzce definující obsah následujícího sprintu. Následně při přípravě testů spolupracují s vývojáři a během každé fáze testování jsou v kontaktu s celým týmem tak, aby výsledný produkt splňoval obchodní požadavky.

Klikněte pro více informací

SW/HW

Otestujeme a dodáme ucelené softwarové řešení integrující různé hardwarové komponenty

Za dobu naší existence máme zkušenosti jak z testingu v bankovním či telekomunikačním prostředí, webových i nativních aplikací, tak i z malých individuálních projektů, například propojení software s hardwarem vysoce technického rázu, jako je software pro chytrou výrobní linku na oděvy, technologie RFID pro sledování pohybu zboží a majetku nebo vážení sklizených plodin na farmách v Africe. Spolupracujeme s nadnárodními společnostmi, ale umíme vyhovět i požadavkům menších podniků. Spolupracujeme s firmami po celém světě a úspěšně se nám daří nacházet společnou řeč a dotahovat projekty úspěšně do konce.

Klikněte pro více informací

Automatizace

Provádění testů automatizujeme, kdykoli je to vhodné

Opakujete-li často rutinní manuální testování, zejména smoke a regresní testy, automatizací můžeme uvolnit kapacity testerů a testy spouštět kdykoli podle potřeby (např. po každém nasazení nové verze či opravy). Automatizace přináší časovou i finanční úsporu, pomáhá zvýšit efektivitu testování, předchází i chybám testerů, kteří při rutině ztrácejí pozornost. Tím roste kvalita výsledného produktu.

Klikněte pro více informací

Nástroje

Enterprise Architect, Soap UI, Selenium, Confluence, Jira, HP Quality Center, YouTrack a další

V rámci testingu jsme se již setkali s širokou škálou různých nástrojů, proto nás nepřekvapí práce v žádném z těch populárních, ale ani v žádném jiném. Nástroje pro nás nové, které pomáhají s projektem či naší prací, se velmi rádi naučíme používat.

Klikněte pro více informací

Platformy

Windows, macOS, iOS, iPadOS, Android, Linux, Raspberry Pi a další

Nezaskočí nás ani testování na rozdílných softwarových i hardwarových platformách. Naši kolegové mají zkušenosti s jejich širokou škálou, od těch běžných, jako jsou Windows, macOS, iOS, Android nebo Linux, přes specializované, jako je Raspberry Pi, Phidgets nebo Arduino, až po aplikace a zařízení vyvinutá na míru pro konkrétní projekt nebo klienta.

Klikněte pro více informací

Školení

Naše experty pravidelně školíme, tato školení poskytujeme i našim zákazníkům

Profesionální testování software je součást našeho procesu vývoje software a zároveň služba, kterou poskytujeme jako outsourcing našim klientům. Pro náš vlastní testerský tým zajišťujeme pravidelná školení vedená jak interními lektory, tak i externě zajištěnými experty na danou problematiku. Stejná školení jsme schopni zajistit i vám.

Klikněte pro více informací

Certifikace

ISTQB, FCE, TOEIC, ISO 9001, Claris FileMaker a další

Pečujeme o vzdělanost týmu tak, aby každý člen týmu byl expertem ve svém oboru. Splňujeme standardy kvality, dbáme i na využití certifikovaného software, který splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky.

Klikněte pro více informací

Performance testy

Zjistíme stabilitu systému při konkrétním pracovním zatížení na základě vašich požadavků

Vyhodnotíme, zda aplikace zvládne svůj provoz, ať už očekávaný nebo reálný. Změříme reakci při očekávané zátěži. Odhalíme nedostatky při nepřetržitém provozu. Ověříme chování systému při jeho selhání a nahození záložního. Měříme dopad na rychlost při zvyšujícím se objemu dat v databázi. Určíme rychlost a spolehlivost sítě. Zjistíme slabá místa v architektuře. Otestujeme konfigurace.

Klikněte pro více informací

Penetrační testy

Ověříme bezpečnost vašeho softwaru a pomůžeme odhalit možná slabá místa

Provádíme simulované hackerské útoky a na základě získaných výsledků analyzujeme a identifikujeme slabiny systému. Doporučíme opatření k omezení jeho zranitelnosti. Nabízíme obvyklé penetrační testy webových aplikací s cílem minimalizovat útoky anonymních útočníků, i simulace interního uživatele snažícího se o neoprávněný přístup. Realizujeme i atypické projekty dle přání a potřeb zákazníka.

Klikněte pro více informací

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image