Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Naučte platformu FileMaker
pracovat pro vás tak, jak chcete,
s naší odbornou pomocí

Call us Volejte
nám

+420 608 301 880

Obvykle jsme dostupní v pracovní dny mezi 8. a 18. hodinou

Pokud budete volat z viditelného čísla a nedovoláte se, zavoláme vám zpátky

Let us call you Voláme
zpět

Claris FileMaker je přední světovou platformou pro inovace na pracovišti. Žádná jiná platforma nemá takovou kombinaci výkonných nástrojů, profesionálních partnerů, vzdělávacích zdrojů, podpory a prosperující komunity a trhu. Jsme platinovým partnerem společnosti Claris. Jako autorizovaný prodejce vám pomůžeme zajistit novou licenci nebo prodloužení té stávající za stejnou cenu jako přímo od výrobce, navíc s přidanou hodnotou našich služeb.

Filmové produkce Warner Brothers chtěli od našeho klienta UCNS rychle distribuovat dokumenty zabezpečené proti zneužití personalizovanými vodoznaky. Vytvořili jsme škálovatelné řešení využívající rozšiřitelný klastr počítačů, který PDF dokumenty opatří vodoznakem, zašifruje je a rozešle je několika stovkám lidí v řádu minut.

Více informací poskytneme na vyžádání

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image