Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

FIDO Online Ordering
JennPro pomohli Marks and Spencer
k vyšší efektivitě skrze technologii

Responzivní webová aplikace usnadnila M&S objednávání grafik

JennPro se podařilo zkrátit čas, který vizuální vedoucí M&S potřebují pro objednávání reklamních grafik do svých prodejen, z celého dne na pouhé 2 hodiny díky webové aplikaci vyvinuté 24U a napojené na jejich interní systém založený na platformě FileMaker.

  O firmě JennPro

O firmě JennPro

JennPro je grafická agentura působící napříč Evropou a ve Spojeném království, která „bude dýchat pro vaši značku.“ Jejich práce spočívá v tom pomoci klientům vizuálně prezentovat jejich značky, a to jak ve fyzickém, tak v digitálním světě, počínaje návrhem vizuální identity, přes tvorbu grafiky té nejvyšší kvality, až po tisk a instalaci velkoformátových prezentací v prodejnách a na veřejných prostranstvích.

Společný tým

Práce v kreativním týmu složeném ze zástupců klienta i dodavatele je standardem pro všechny projekty, které JennPro řeší. Tento přístup jim pomohl vybudovat a udržet silný a prosperující vztah s jejich zákazníky, jako jsou GS UK, HOCHTIEF a Marks and Spencer.

  Společný tým
  Systém na platformě FileMaker

Systém na platformě FileMaker

V JennPro, dříve Jennings, si původně vytvořili svůj informační systém na platformě FileMaker vlastními silami. Jak se jejich práce rozrostla z péče o 17 prodejnách na téměř 50 prodejnách v 6 zemích světa, hledali profesionální softwarovou společnost, která by jim jako partner pomohla jejich systém rozvíjet společně s firmou.

Průběžný vývoj

V roce 2012, po zjištění, že přístup 24U k zákazníkům je podobný přístupu JennPro, jsme uzavřeli smlouvu na údržbu a průběžný vývoj systému, aby mohl držet krok se stále se vyvíjejícími potřebami JennPro. Největším přínosem tohoto přístupu je flexibilita a rychlá dostupnost vývojových kapacit s dlouhodobě předvídatelnými náklady.

  Průběžný vývoj
  Jméno je důležité

Jméno je důležité

24U pomohla JennPro také svůj informační systém pojmenovat. Celý tým JennPro se zapojil do soutěže, jejímž vítězem se stal název FIDO, zkratka pro “FileMaker In-house Data Organiser”. Díky asociaci s postavou strýčka Fida z oblíbeného večerníčku Tip a Tap toto jméno všem pracovníkům JennPro usnadnilo vytvořit si k jejich systému pozitivní osobní vztah.

Dýchat pro zákazníka

Skoro každá významná změna FIDO začínala požadavkem JennPro s cílem vylepšit jejich služby, které poskytují svým zákazníkům, případně dokonce vylepšit procesy zákazníků samotných. Proto ani nedávný velký upgrade nebyl výjimkou. Cílem nebylo nic menšího než usnadnit a zefektivnit společnosti Marks and Spencer objednávání grafik a marketingových dekorací pro své prodejny.

  Dýchat pro zákazníka
  Responzivní webová aplikace

Responzivní webová aplikace

JennPro původně vyvinuli svůj objednávací systém pro M&S za použití technologie Instant Web Publishing. Tato verze velmi pomohla, ale nedokázala udržet krok s narůstajícími potřebami klientů JennPro. Úkolem 24U proto bylo nahradit objednávací systém založený na IWP moderní responzivní webovou aplikací, se kterou by vizuální vedoucí M&S byli podstatně efektivnější a kterou by bylo možné použít i pro další klienty. Nakonec jsme vytvořili aplikace dvě - Assets pro interní práci v JennPro a Online Ordering 2.0 jejich klienty.

Aplikace Assets pro JennPro

Interní aplikace Assets usnadňuje grafickým designérům JennPro nahrávat a organizovat všechny grafické materiály, ze kterých si pak klienti vybírají, co objednat. Materiály mohou být vkládány ve vysokém rozlišení, aplikace sama automaticky vygeneruje zmenšeniny optimalizované pro použití v responzivním webovém rozhraní.

  Aplikace Assets pro JennPro
  Privátní eShop pro zákazníky

Privátní eShop pro zákazníky

Nová verze aplikace Online Ordering byla nejen navržena tak, aby dobře vypadala a působila, ale také se kompletně změnilo její uspořádání tak, aby pasovalo na způsob, jakým vizuální vedoucí M&S pracují, když se rozhodují, jakými grafikami vyzdobit svoji prodejnu. To pomohlo zkrátit proces objednávání ze zdlouhavé práce zabírající celý den na příjemnou dvouhodinovou zkušenost.

Vyšší efektivita pro M&S

Podle Denisy Bajgarové z M&S je objednávání grafik nyní mnohem příjemnější a intuitivnější. Nová aplikace jí dokonce pomáhá předcházet chybnému objednání nesprávných materiálů, které by vedlo ke stresu a vyšším nákladům. Může také snadno do objednávky něco přidat přímo ze svého telefonu ve chvíli, kdy při práci v prodejně objeví místo, kam by bylo vhodné umístit další výzdobu.

  Vyšší efektivita pro M&S
  JennPro dosahuje svých cílů

JennPro dosahuje svých cílů

Patrick Brenton, vedoucí studia JennPro, řekl: „Efektivita M&S je dobrá pro zákazníky i pro nás. Mezi firmami si všichni navzájem výborně rozumíme. Požadavky obchodu se neustále mění, v dnešní době dokonce ještě rychleji, a technologie jsou toho stálou součástí. Týmová práce JennPro se zkušenostmi 24U a softwarovými řešeními společnosti Claris International pomáhají JennPro dosahovat svých cílů.“

Zaujal Vás příběh našeho zákazníka? Můžeme pomoci i Vám. Zeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo nám napište problém, se kterým se potýkáte.
Můžeme vyvinout plug-in nebo nástroj přizpůsobený na míru Vašim konkrétním potřebám.

Call us Volejte
nám

+420 608 301 880

Obvykle jsme dostupní v pracovní dny mezi 8. a 18. hodinou

Pokud budete volat z viditelného čísla a nedovoláte se, zavoláme vám zpátky

Let us call you Voláme
zpět

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image